Програмні проєкти:
Приберемо!

Допомагає родинам, що через війну залишилися без житла. Волонтери демонтують і прибирають завали зруйнованих приватних і багатоквартирних будинків, громадських просторів тощо.

Реконструкція

Ремонтує пошкоджені війною будівлі – приватні будинки та громадські простори. Волонтери відновлюють роботу шкіл, садочків, бібліотек, медичних закладів тощо.

Б50 Зростання

Програмні проєкти:
P.AGE

Відновлює потенціал дітей із деокупованих і прифронтових територій. Забезпечує бібліотеки якісною розвивальною україномовною літературою, передаючи видання про науку, розвиток, історію, лідерів, гроші, мистецтво, професії, дорослішання тощо.

Б50 Турбота

Програмні проєкти:
Сховки

Допомагає перетворити похмурі дитячі укриття при освітніх закладах на безпечний, комфортний і яскравий простір. Турбується про фізичну і психоемоційну безпеку дітей у стресові періоди.

Пухнаста Неділя

Підтримує притулки для тварин заради мінімізації впливу війни на чотирилапих друзів. Організовує гуманітарну допомогу, догляд за хвостиками й модернізацію території осередків їхнього перебування.

Країна волонтерів

Програмні проєкти:
Корпоративне волонтерство

Залучає проактивні українські бізнеси до відновлення завдяки організації виїзного корпоративного волонтерства. Команди компаній допомагають ліквідовувати руйнування, займаються будівельними й ремонтними роботами тощо.

Фотовиставка “Міцніші за цеглу”

Рефлексує досвід волонтерської ліквідації наслідків війни у перший рік діяльності спільноти. Знайомить із зародженням руху волонтерства відновлення мешканців різних регіонів країни: від Львова до Дніпра, від Одеси до Полтави.

Інтерв’ю #героїБ50

Транслює історії, життєві цінності й світогляд ключових учасників нашої спільноти. Через приклади допомоги звичайних українців руйнує стереотипи про волонтерів і мотивує займатися відновленням деокупованих громад. 

Фотовиставка “Chronicles of the Unkown Superheroes Ukrainians”

Мандрівний медіапроєкт про українців, які п’ять днів на тиждень намагаються жити звичайним повноцінним життям у світі, де обстріли балістичними ракетами стали дивною нормою, а на вихідних перетворюються на супергероїв волонтерів.