Б50 Турбота

Місія програми – мінімізувати вплив війни у деокупованих громадах і на територіях, які відчули наслідки бойових дій.

Історія | Діяльність | Проєкти | Як долучитися? | Новини проєктуІсторія

Щойно ми почали допомагати з прибиранням завалів і відновленням – одразу отримали чимало запитів від людей щодо інших їхніх потреб. Наші волонтери не могли стояти осторонь. Спочатку це були разові ініціативи: хтось купував продукти, хтось передавав вживані меблі чи одяг.

Пізніше ми почали реалізовувати проєкти в колабораціях, наприклад налагодили передачу питної води в село Мощун (яка була необхідна через стан екології та інфраструктури в селі у перші дні, тижні, місяці після звільнення). Згодом це набуло такого масштабу, що сформувалась окрема програма.

У рамках програми Б50 Турбота ми:

  • організували збір коштів, купували та передавали модульні будиночки для жителів Мощуна;
  • допомагали й продовжуємо допомагати з відновленням притулку для котів і собак Best Friends у селі Фасова Київської області, що постраждав від обстрілів;
  • привозили питну воду, харчі, речі, інші гуманітарні вантажі в село Мощун Київської області та інші населені пункти;

Діяльність

Деякі з напрямів роботи, на щастя, перестали бути актуальними. Деякі лишаються частиною нашої повсякденної діяльності.

Зокрема, наші волонтери дбають про тварин, допомагаючи відновлюватися притулкам, зокрема тим, які постраждали від вторгнення. Також ми турбуємось про мешканців притулків: доставляємо їм необхідні речі та корми, вигулюємо та граємось з тваринами, що є важливим для їхнього ментального стану та щасливого, наскільки це можливо, життя.

Інша команда волонтерів дбає про безпеку та комфорт дітей. Ми облаштовуємо зручні та яскраві укриття в навчальних закладах, щоб малі українці могли проводити час, навчатись та гратись у безпеці та затишку під час численних повітряних тривог.

Проєкти

У рамках програми Б50 Турбота діють такі проєкти:

  • Проєкт Сховки – команда проєкту трансформує дитячі укриття у закладах освіти на деокупованих територіях.
  • Проєкт Пухнаста неділя – наші волонтери піклуються про тварин і допомагають притулкам.

Як долучитися?

Якщо маєте ідеї для проєктів для програми Б50 Турбота, пишіть нам у Телеграм чи телефонуйте за номером +38 050 654-32-30.

Інформацію про те, як долучитись до волонтерських поїздок проєктів Пухнаста неділя та Сховки, можна знайти на сторінці Приєднатися.

Новини напряму