Реєстрація на волонтерські заходи Б50

Б50 запрошує до волонтерства охочих повнолітніх громадян України, досвід або навички – неважливі. Долучайтесь до щотижневих поїздок і допомагайте відновлювати деокуповані громади!

Графік волонтерства на найближчий вікенд:

Ремонт дитячого укриття у проєкті Реконструкція:

Ремонт дитячого укриття у проєкті Сховки:

Для запису на волонтерство з Б50 потрібно:

1. Обрати бажаний тип допомоги і зручний день.

2. Натиснути на відповідну кнопку та залишити свої дані у таблиці (обов’язково поставите позначку щодо того, чим бажаєте допомогти).

2. Підписатися на Телеграм-канал Б50, де відбуватиметься подальша координація поїздки.

3. Перед початком волонтерства ознайомтеся з правилами техніки безпеки та інструктажем з техніки безпеки.

Реєстрація триває до 19:00 дня напередодні виїзду.

Засоби захисту (рукавиці, захисні окуляри, маски, каски, жилети) та необхідні інструменти (відра, тачки, електричний інструмент, фарби) надаються на локації координатором дня.

Не все зрозуміли? Тоді йдіть в блок-питань-відповідей

Відповіді на поширені запитання

Нам завжди потрібні повнолітні мешканці Києва та околиць:

 • волонтери, які можуть підняти цеглину (стать, фізична підготовка і досвід неважливі);
 • волонтери-водії з власним авто;
 • волонтери з базовим досвідом ремонту (від малярів до покрівельників);
 • волонтери-художнита та охочі ними стати.

Типові завдання волонтерів – допомогти прибрати завали й територію, провести легкий зовнішній ремонт, облаштувати помешкання зсередини, розмальювати стіни тощо.

Б50 гуртує волонтерів щовікенду: кожної суботи й неділі. Зрідка організовуємо поїздки в будні дні.

Допомагати можна як один день на тиждень, так і кілька днів поспіль, якщо вистачає сил. Зазвичай волонтери зайняті з 9:00 до 16:00 години (без урахування часу в дорозі).

 1. Виберіть зручну дату волонтерства, перейдіть за відповідною кнопкою на цій сторінці.
 2. Залиште дані про себе в таблиці – ім’я, номер телефону, нік у Телеграм, зручну локацію зустрічі, позначте типи робіт, які хочете виконувати.
 3. Очікуйте подальших інструкцій у Телеграм-каналі Б50.

Реєстрація зазвичай завершується о 19:00 напередодні дня виїзду. Тобто долучитися до суботньої волонтерської поїздки можна до 19:00 п’ятниці.

Волонтери можуть самостійно додавати-прибирати інформацію про свою участь у поїздках. Будемо максимально вдячні, якщо зареєструєтесь заздалегідь!

Рекомендуємо взяти:

 • паспорт громадянина України чи інші документи, що посвідчують особу;
 • робочий одяг, який не шкода забруднити (змінний);
 • закрите робоче взуття (віддайте перевагу кросівкам/черевикам замість сланців/сандалів);
 • питну воду;
 • перекус/обід (на власний смак).

За бажанням також захопіть:

 • багаторазову чашку та інший посуд;
 • у теплу погоду – сонцезахисний крем, світлий одяг і головний убір;
 • у холодну погоду – дощовик і теплий одяг;
 • засоби індивідуального захисту – окуляри, респіратор, рукавички;
 • аптечку з ліками, що можуть знадобитися особисто вам.

Б50 забезпечує:

 • засобами індивідуального захисту (якщо вони відсутні у волонтерів);
 • необхідними інструментами, матеріалами, спорядженням для волонтерських робіт.

Це волонтерство організовує спільнота Б50. Познайомитися ближче з нашою організацією можна на сторінці «Про нас».

Із Києва до місця волонтерства наші активісти їдуть на авто волонтерів-водіїв. Розподіл по авто робить координатор Б50 після завершення реєстрації. Водії та пасажири поєднуються за географічним принципом чи вибраним типом робіт.

Розподіл зазичай завершується ближче до 20:00 дня напередодні виїзду. Про нього вам обов’язково нагадають у Телеграм-каналі.

Розподіл можна знайти у таблиці реєстрації (верхня права частина). Там волонтери бачать імена своїх водіїв і пасажирів, їхні контакти й райони проживання. Далі слід обов’язково сконтактувати й домовитися про час і місце виїзду.

Рекомендовані точки та час виїзду*:

 • 8:10 – метро Почайна (парковка ТРЦ Gorodok)
 • 8:20 – метро Академмістечко.

* Волонтери-водії можуть будувати свій маршрут на власний розсуд за умови, що вони заберуть усіх своїх пасажирів і вчасно приїдуть на локацію роботи. Просимо усіх волонтерів-пасажирів бережно ставитися до особистого майна водіїв і заздалегідь повідомляти про габаритні речі, які ви везете.

Населений пункт робіт побачите на етапі реєстрації. А от деталі (адреса, геолокація, список завдань та інші інструкції) оголошуються вранці на точці зусітрічі чи за потреби надсилаються водіям після розподілу пасажирів по авто.

Розподіляючи завдання між волонтерами, ми стараємося зважати на ваші навички й бажання (орієнтуємося на позначки, які ви лишаєте при реєстрації), а також прогноз і фактичні погодні умови.

Наші волонтери – ініціативні персони! Ми особливо цінуємо, коли волонтери самостійно беруться за завдання чи пропонують допомогу, адекватно оцінюючи свої можливості. Ми не змушуємо виконувати конкретну задачу, не ділимо роботу на «чоловічу» та «жіночу».

Наша спільнота об’єднує людей, відкритих до спілкування. Вони з радістю знайомляться з новими волонтерами, відповідають на запитання. Чогось не знаєте чи не розумієте? Питайте!

Виконуючи завдання, ми звикли орієнтуватися на запит господарів/керівників, у яких працюємо. Втім, просимо волонтерів пропонувати альтернативи й приймати спільні рішення задля ефективнішої допомоги.

Кожен волонтер має свій унікальний ритм! Допомагаючи, старайтеся не гнатися за іншими. Працюйте, як вам зручно! Робіть стільки перерв, скільки цього потребує ваш організм.

Волонтери можуть робити фото та відео на локації своєї допомоги (якщо про такі заборони не оголошували перед волонтерством додатково). Наприклад, фотографії стану об’єкта до та після допомоги волонтерів, цікавих моментів під час роботи тощо.

Усім волонтерам важливо дотримуватися техніки безпеки й використовувати індивідуальні засоби захисту. Особливо під час робіт із демонтажу, використання спецінструменту, ремонту дахів.

Детальніше із правилами безпеки ви зможете ознайомитися у блоці «Техніка безпеки» на цій сторінці.

Надішліть свої фото й відео у волонтерський чат.

Підпишіться на наші соцмережі (Instagram, Facebook) та поділіться враженнями від волонтерства з Б50, позначаючи наші акаунти.

Долучіться до волонтерства з Б50 наступного тижня чи спробуйте себе в інших амплуа: нашій спільноті постійно потрібні помічники.

Такі волонтери можуть допомагати Б50, втім виключно за умови попереднього підписання документів й погодження з координатором поїздки.

Волонтери віком від 14 до 18 років допускаються до поїздки після підписання їхніми батьками Згоди на залучення дитини до волонтерства.

Волонтери, які не є громадянами України, підписують Договір про провадження волонтерської діяльності для нерезидентів.

Отримати консультацію щодо цього можна, написавши у Телеграм @B50_org або зателефонувавши +38 050 654 32 30

Наша спільнота буде дуже вдячна за посильну грошову підтримку від вас. Свій донат можна надіслати на сторінці «Підтримати».

Долучитися до організаційної команди спільноти можна, заповнивши анкету.

Напишіть координатору в Телеграм @B50_org або телефонуйте +38 050 654 32 30

Документи

Проєкт Приберемо!

Долучайтесь до щотижневих поїздок проєкту Приберемо! і допомагайте власникам домівок, зруйнованих внаслідок російського вторгнення. Волонтерська допомога тут – це розбір завалів, демонтаж залишків будівель, прибирання будівельного сміття.

Щоб записатись на поїздку, необхідно залишити свої дані в таблиці у розділі Реєстрація.

Хочете записатися на наступну поїздку? Сумніваєтеся, чи підходите? Надішліть повідомлення в Telegram.

Перед початком волонтерства обов’язково ознайомтеся з правилами техніки безпеки та інструктажем з техніки безпеки.

Засоби захисту (рукавиці, захисні окуляри, маски, каски, жилети) та необхідні інструменти (відра, тачки, електричний інструмент) надаються на локації координатором дня. 

Проєкт Реконструкція

Пропонуємо долучитися до груп, що працюють над відновленням пошкоджених будівель. Приєднуйтесь до поїздок за проєктом Реконструкція і допомагайте лагодити житло, школи, бібліотеки, постраждалі внаслідок війни, а також відновлювати укриття для дітей. Волонтерська допомога тут – це дрібний ремонт, лагодження та оздоблення. Досвід роботи бажаний, але не обов’язковий.

Волонтерські поїздки в межах Київської області оголошуються попроєктно.

Щоб записатись на поїздку, необхідно залишити свої дані в таблиці у розділі Реєстрація.

Хочете записатися на наступну поїздку? Сумніваєтеся, чи підходите? Надішліть повідомлення в Telegram.

Перед початком волонтерства обов’язково ознайомтеся з правилами техніки безпеки та інструктажем з техніки безпеки.

Засоби захисту (рукавиці, захисні окуляри, маски, каски, жилети) та необхідні інструменти надаються на локації координатором дня. 

Проєкт Сховки

Б50 запрошує до волонтерства людей з творчим мисленням, які люблять малювати чи мають базовий досвід ремонтних робіт.

Ставайте волонтером проєкту Сховки і допомагайте перетворювати сірі сумні укриття у школах і дитячих садочках на цікаві яскраві ігрові та навчальні кімнати. Учасники команди тут виконують ремонтні роботи й декорують стіни унікальними малюнками.

Волонтерські поїздки в межах Київської області оголошуються попроєктно.

Щоб записатись на поїздку, необхідно залишити свої дані в таблиці у розділі Реєстрація.

Хочете записатися на наступну поїздку? Сумніваєтеся, чи підходите? Заповніть коротку анкету або надішліть повідомлення в Telegram.

Перед початком волонтерства обов’язково ознайомтеся з правилами техніки безпеки та інструктажем з техніки безпеки.

Засоби захисту (рукавиці, захисні окуляри, маски, халати) та необхідні інструменти та матеріали для оздоблення надаються на локації координатором дня. 

Команда Б50

Хочете стати волонтерами відновлення, але не маєте можливості долучатися до волонтерських поїздок? Волонтерство – це не тільки фізична праця. Також можна допомагати нам інтелектуально – з організацією процесів.

Використайте свої адміністративні та творчі навички – станьте частиною команди нашої організації з будь-якого куточка світу у вільний час. Наприклад, нам постійно потрібна допомога з розробкою проєктів, копірайтингом, веденням соціальних мереж, бухгалтерією, документацією, фото-, відеозйомками, монтажем, налаштуванням реклами та іншими важливими задачами.  

Щоб допомагати команді Б50, заповніть анкету.

Не знайшли в переліку цікавих позицій, але вірите, що ваші таланти й навички можуть бути корисними нашій команді? Напишіть на електронну пошту  contact@b50.com.ua чи в Телеграм, аби дізнатись, як ще допомогти проєкту.

Друзі Б50

Ви можете стати частиною команди, перебуваючи в будь-якій частині України та світу.

Ми будемо раді співпрацювати з людьми з різних куточків України, українцями, які тимчасово чи постійно мешкають за її межами, або представниками інших держав.

Ми очікуємо від Друзів Б50 допомоги: 

 • з популяризації діяльності нашої спільноти (онлайн та офлайн); 
 • представництва та допомоги у відповідному регіоні, за потреби;
 • у зборі коштів на реалізацію наших проєктів у будь-які можливі, зручні та доступні способи.

Ви можете допомагати Б50 з отриманням офіційного статусу, що підтверджуватиме Вашу приналежність до спільноти, або й без нього.

У першому випадку – заповніть коротку анкету, після цього ми надамо Вам посвідчення, інші необхідні документи та розмістимо інформацію про Вас на сайті.

Якщо Ви бажаєте допомагати без додаткових формальностей – просто напишіть нам для подальшої координації роботи на contact@b50.com.ua.

У будь-якому разі просимо ознайомитись з Положенням про Друзів Б50, воно містить деякі ключові моменти, зокрема ті, що спираються на принципи нашої діяльності.

Вам будуть надані всі презентаційні та інформаційні матеріали, що можуть знадобитися.

Отримайте будь-які інші деталі, надіславши повідомлення в Telegram або на contact@b50.com.ua.

Осередок Б50

Ваш регіон чи громада постраждали від вторгнення і ви хочете налагодити допомогу місцевим мешканцям з ліквідацією наслідків?

Б50 допоможе вам створити й очолити представництво спільноти в регіоні. Вам не потрібно буде починати з нуля – ми надамо необхідну медійну, фінансову підтримку, консультації, менторські поради. 

Потрібні лише активне бажання допомагати, ініціативність, організованість. Хочете створити й очолити підрозділ Б50 у своєму регіоні – пишіть на contact@b50.com.ua.

Проєкт P.AGE

Допоможіть перегорнути нову сторінку в житті дітей деокупованих територій. Проєкт P.AGE допомагає зібрати кошти та доставити  комплекти з 50 нових україномовних книжок до дитячих бібліотек громад, які постраждали від вторгнення, а також до бібліотек з низькою кількістю якісної україномовної літератури.

Долучіться до збору коштів, прорекламуйте проєкт, допоможіть з доставкою книжок.

Напишіть на електронну пошту p.age@b50.com.ua чи в Телеграм, аби дізнатись, як ще допомогти проєкту.

Проєкт Пухнаста неділя

Допоможіть тваринам, які також постраждали від російського вторгнення. Кожної першої неділі місяця долучайтеся до наших поїздок у притулки для тварин. Допомагайте нам розбирати старі та пошкоджені обстрілами вольєри й отримуйте петтерапію, спілкуючись з мешканцями притулків.

Щоб записатися у волонтери Пухнастої неділі, слідкуйте за анонсами на нашому офіційному сайті, у Телеграм-каналі та на сторінках у соціальних мережах.

Щоб записатись на поїздку, необхідно залишити свої дані в таблиці у розділі Реєстрація.

Перед початком волонтерства обов’язково ознайомтеся з правилами техніки безпеки та інструктажем з техніки безпеки.

Засоби захисту (рукавиці, захисні окуляри, маски, халати) та необхідні інструменти та матеріали для оздоблення надаються на локації координатором дня. 

Корпоративне волонтерсво

Шукаєте цікавий та корисний тімбілдінг для вашої команди ? Хочете долучити колег до важливої справи?

Б50 допоможе вам організувати Корпоративне волонтерство із важливою соціальною місією. 

Ви та ваші колеги зможете обрати напрямок волонтерства:

 • розбирати зруйновані домівки на Київщині;
 • ремонтувати пошкоджені громадські простори чи приватні оселі;
 • подарувати дитячий бібліотеці комплект розвивальних книжок;
 • розфарбовувати стіни укриттів для дітей.

Ваша поїздка може бути разова чи стати чудовою традицією для вашого бренду!
Звяжіться з нами через наш Telegram або напишіть на contact@b50.com.ua і домовтесь про організацію такої поїздки для вашої команди.

Не є громадянином України?
Not a citizen of Ukraine?

Якщо ви бажаєте стати волонтером Б50, але не є громадянином України (маєте посвідку на проживання в Україні, є громадянином іншої держави або особою без громадянства) – ознайомтесь з інформацією на цій сторінці та заповніть Анкету, і ми сконтактуємо з вами.

If you want to become a volunteer, but are not a citizen of Ukraine (a person temporarily residing in Ukraine, a person with a residence permit, a citizen of another country or a stateless person) – please read the information on this page and fill out the application form.