Корпоративне волонтерство з Б50

Спільнота Б50 організовує командне волонтерство для працівників відділів/компаній/організацій, щоб долучити бізнеси й суспільство до відновлення України.

Напрями допомоги | Зони відповідальності | Відгуки | Як організувати? | Новини


Напрями допомоги

У колаборації з волонтерською спільнотою Б50 можна організувати корпоративне волонтерство за такими напрямами:

 • прибирання руйнувань на Київщині – для команд 10+ осіб (проєкт Приберемо);
 • реконструкція пошкоджених будівель (громадських просторів або приватних помешкань) – для команд з 5-10 осіб (проєкт Реконструкція);
 • оздоблення дитячих укриттів у навчальних закладах – для команд до 10 осіб (проєкт Сховки);
 • підтримка притулків для тварин (ремонтні роботи, спілкування з хвостатими друзями тощо) – для команд 10+ осіб (проєкт Пухнаста неділя);
 • командний збір коштів на придбання розвивальної дитячої літератури або безпосередньо книжок для передачі в бібліотеки (проєкт P.AGE).

Зони відповідальності

Ваша команда самостійно:

 • вибирає напрям волонтерства;
 • формує команду волонтерів серед колег;
 • координує дотичні внутрішні активності;
 • організовує доїзд до місця допомоги, харчування для команди (за потреби);
 • сприяє у підписанні документів про співпрацю (за потреби).

Зі свого боку Б50 гарантує:

 • підбір локацій/закладів, де особливо потрібна допомога (історія, потреби, фото/відео);
 • необхідний інвентар, засоби захисту та будівельні матеріали у достатній кількості;
 • стартовий інструктаж із техніки безпеки для волонтерів;
 • координацію корпоративних волонтерів на локації для найкращого результату;
 • допомогу в організації доїзду до місця робіт (за потреби);
 • підготовку необхідних пакетів документів (за потреби).

У результаті ваша команда реалізує важливу соціальну місію водночас із прокачкою емпатії, тренуванням soft skills і посиленням горизонтальної комунікації. Ви отримаєте досвід результативної групової взаємодії та креативного командотворення, а ваші працівники будуть пишатися працею у такій небайдужій спільноті, що позитивно вплине на ставлення до роботи й репутацію компанії/організації в цілому.

Відгуки команд

Кейс №1 – працівники українського офісу компанії Glovo, 27 волонтерів

Локація і завдання: волонтерство з прибирання зруйнованих будинків у с. Мощун Київської обл. (проєкт Приберемо!)

Відгук від Олексія, лідера команди: “Дуже дякую за організацію! А також за те, що ви командою робите, це неймовірно. Усе було чудово. Ми буде дуже раді допомогти. Команда дякувала за корисний інструктаж із техніки безпеки”.

Кейс №2 – працівники компанії Adler Україна, 6 волонтерів

Локація і завдання: волонтерство з ремонту дитячого укриття в м. Ворзель Київської обл., в корпусі початкової школи №10 (проєкт Сховки).

Відгук від Сергія Інака, маркетолога компанії: “Благодійна діяльність нашої компанії, яка імпортує лакофарбові матеріали, загалом була спрямована на фінансову підтримку великих фондів. Але ми зрозуміли, що з часом у колективу почав згасати інтерес, адже люди не залучені особисто. Ми почали шукати варіанти, яку користь можемо принести для суспільства. Наткнулися на Б50 у фейсбуці, побачили круту ініціативу, як ви допомагаєте розбирати завали будинків, знайшли минулі проєкти з розфарбовуванням дитячих укриттів, і нам це дуже сподобалося. Нашим завданням в укритті було зробити витяжку, замурувати дірки в стінах і пофарбувати стіни зі стелею. Це наш перший проєкт, ми ніколи нічим подібним не займалися: я – маркетолог, а там – менеджери, технологи, продавці. Це для нас щось нове і нам це дуже подобається – приносити користь суспільству своїми руками!”.

Кейс №3 – працівники посольства Естонської Республіки в Києві, 6 волонтерів

Локація і завдання: волонтерство з прибирання зруйнованих будинків у с. Мощун Київської обл. (проєкт Приберемо!)

Відгук від Каймо Кууск, посла Естонії в Україні: “Ми вирішили приєднатися до волонтерів у Всесвітній день прибирання, адже це ініціатива, яку кілька років тому розпочали саме в Естонії. Наш колектив вирішив, що цього дня ми повинні прибирати там, де це найбільше потрібно, і допомогти українцям. Я помітив, як українці з кожним роком дедалі більше почуваються господарями своєї землі. Якщо твій світ закінчується після твого паркана й тебе не хвилює, що відбувається за твоїм двором, то країна не зможе розвиватися. Вільна демократична держава – це не зліплені шматки землі, якими володіють окремі люди, а спільна справа всіх громадян”.

Кейс №4 – команда офісу Мелексіс-Україна

Локація і завдання: волонтерство зі збору розвивальних дитячих книжок для Іванківської публічної бібліотеки Київської обл. (проєкт P.AGE)

Відгук від Лілії Зіноватної, адміністративного помічника з комунікацій компанії: “Наша компанія займається розробкою і виробництвом електронних чипів для автомобільної промисловості, тому основним напрямом при виборі соціальних проєктів є освітні та STEM-спрямовані ініціативи. Дуже сподобалася ідея проєкту P.AGE, адже діти – це наше майбутнє і їм потрібно давати все необхідне для розвитку. Багато бібліотек і освітніх закладів постраждало на території України, тож саме час відновити й урізноманітнити книжкові фонди корисною сучасною літературою. Ми вибрали Іванківську бібліотеку, бо село перебувало під окупацією. Постраждав дах будівлі,  чимало книжок у сховищі «зловили» кулі. Але вразило те, що попри все це бібліотека продовжує розвиватися, проводити різноманітні освітні заходи і підтримувати українців!
Ми запропонували колегам вибрати будь-яку книжку у списку, купити і самостійно принести її в офіс. Також відкрили Монобанку, щоб в охочих була можливість просто задонатити. Відгук від колег приголомшив: половину книжок купили співробітники, а половину – компанія”.

Кейс №5 – команда ІТ-компанії Quarks, 18 волонтерів

Локація і завдання: волонтерство з прибирання зруйнованих будинків у с. Мощун Київської обл. (проєкт Приберемо!)

Відгук від Марини, administrative lead команди: “Дякуємо Б50 за організацію та участь. Команда дуже задоволена! Передала ваші контакти колегам, після нашого розбору завалів багагато хто запитував і також хотів поїхати”.

Як організувати волонтерство з Б50?

Б50 радо підтримає ініціативу вашої команди долучитися до волонтерства відновлення у будь-якому нашому проєкті.

Для цього залиште заявку в Телеграм чи на нашому сайті, або сконтактуйте з нами за телефоном +38 050 654 32 30.

Новини