Б50 Зростання

Підвищення спроможностей громад, що постраждали внаслідок російського вторгнення.

Історія | Діяльність | Проєкти | Як долучитися? | НовиниІсторія

Допомагаючи з фізичним відновленням руйнувань на територіях, що зазнали негативних наслідків російської навали, ми спілкувалися з людьми, спостерігали за життям у постраждалих громадах, аналізували та робили висновки.

Одним із них було усвідомлення того, що постраждалі громади потребують не лише фізичної відбудови, але й відновлення їхніх ментальних ресурсів, зростання людського потенціалу та його реалізація.

Очевидно, одним із ключових напрямів докладання своїх зусиль ми вибрали допомогу дітям у їхньому особистісному розвитку.


Діяльність

Велика місія програми Б50 Зростання – підвищення спроможностей громад, що постраждали внаслідок російського вторгнення. Це допоможе ефективніше подолати поствоєнні виклики, швидше відновитися та вийти на якісно новий рівень розвитку.

Б50 підтримує якісні трансформації на кількох рівнях, сприяючи розвитку:

  1. волонтерів і активістів, які цікавляться тематикою і хочуть бути долученими до відновлення України;
  2. жителів і керівництва деокупованих громад, які відчувають потребу у впровадженні нових підходів реагування на ситуацію;
  3. дітей війни, що мешкають на звільнених територіях.

Проєкти

У рамках програми Б50 Зростання ми організовуємо навчальні тренінги, як у Києві, так і виїзні, на території громад.

Окремим великим проєктом у рамках Програми є P.AGE, місією якого є надання дітям у різних куточках України, а передусім на територіях, що постраждали внаслідок російського вторгнення, інструментів для розвитку, пошуку себе та свого місця у майбутньому України.

Як долучитися?

Для навчання у громадах та розвитку волонтерів заповнюйте анкету чи телефонуйте за номером +38 050 654 32 30.

Якщо ви представляєте бібліотеку з деокупованої громади й хочете отримати комплект сучасних дитячих книжок, залиште заявку тут.

Якщо бажаєте передати дитячі україномовні книжки, хочете фінансово підтримати проєкт або маєте ідеї та пропозиції, сконтактуйте з командою проєкту P.AGE.


Новини