Країна волонтерів

Підтримка волонтерського руху та популяризація волонтерства відновлення.

Історія | Діяльність | Проєкти | Як долучитися? | НовиниІсторія

З перших днів роботи Б50 ми активно працювали над популяризацією проєкту та залученням нових волонтерів. З часом ці ідеї накопичились і були втілені у програму, що ставить перед собою амбітнішу мету – популяризацію не лише волонтерства з Б50, але й загалом волонтерства відновлення в Україні.

Діяльність

Б50 – відповідальна волонтерська спільнота, тому окрім звичайної роботи та допомоги, ми інвестуємо свої зусилля у розбудову волонтерського руху в Україні.

Волонтерство відбудови – один із наріжних каменів майбутнього відновлення України. Тому вже зараз ми докладаємо зусиль, аби реалізовувати проєкти, насамперед медійні, які популяризуватимуть волонтерство загалом і цей вид волонтерства зокрема.

Проєкти

Першим проєктом у цьому напрямі були інтерв’ю з нашими волонтерами – цікавими та неординарними людьми. З часом ми почали вибудовувати інші, насамперед медіапроєкти, спрямовані на досягнення цієї цілі, та вплітати популяризаційну складову в інші аспекти нашої роботи.

Наші проєкти:

Як долучитися?

Ви можете долучитись до нашої популяризаційної діяльності, ставши Другом Б50 або організувавши виставку фотографій у рамках одного з наших медіапроєктів у своєму місті.

Щоб організувати виїзне корпоративне волонтерство, залиште заявку на сайті чи за телефоном: +38 050 654 32 30.

Новини